przymetrze.pl logo serwisu

Agencja Space - interaktywne strony internetowe

Agencja Space - interaktywne strony internetowe Oferujemy kompleksowy pakiet usług skierowany do firm i instytucji państwowych. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku w internecie. Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych - tworzymy strony mobilne, zawierające CMS - wordpress, drupal, joomla, django, prestashop, sote. Tworzymy zarówno strony firmowe, jak i portale informacyjne czy strony dla urzędów. Zapewniamy również administrację oraz stałą reklamę zarówno kampanie google ads, facebook, pozycjonowanie, seo and sem, grafiki reklamowe, reklamy na portalach.

Szczegóły strony agencja.space:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę agencja.space:

Agencja Space - interaktywne strony internetowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZTM Warszawa - punkty obsługi klienta »

  Punkty obsługi klienta na wyszczególnionych stacjach metra.

  Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, członek Europejskiego Stowarzyszenia Metropolitarnych Zarządów Transportu (EMTA), organizuje i nadzoruje komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej. Zapewnia przejazdy mieszkańcom ponad dwumilionowej metropolii oraz łączy z Warszawą 30 ościennych gmin. Codziennie pasażerowie odbywają ponad 3 miliony przejazdów środkami komunikacji publicznej. Mogą korzystać z wielu typów biletów, w tym Wspólnego Biletu, honorowanego przez przewoźników kolejowych, a także w lokalnych liniach autobusowych, uruchamianych przez ZTM wspólnie z samorządami podwarszawskich gmin.

  Parkuj i Jedź

  Zarząd Transportu Miejskiego realizuje projekt budowy 30 parkingów w systemie „Parkuj i Jedź”. Parkingi zlokalizowane są przy stacjach metra, stacjach kolejowych oraz dużych węzłach przesiadkowych. Kierowcy mają możliwość zostawienia samochodu na parkingu i kontynuowania podróży metrem, pociągiem lub tramwajem, unikając tym samym korków. Obecnie kierowcy mają do dyspozycji 13 parkingów, a na nich 3 750 miejsc postojowych. Do parkowania upoważnia ważny bilet, od dobowego wzwyż.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemówienia publiczne - Dorota Kostowska »

  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej praktyki i doświadczenia. Specjalizuję się w szkoleniu z wystąpień publicznych, autoprezentacji czy przemówień publicznych. Jeżeli nie wiesz jak przygotować wystąpienia publiczne, jakie tajniki zastosować, by przemówienia publiczne były porywające, koniecznie skorzystaj z mojej oferty. Jako trener wystąpień publicznych w sposób rzetelny i profesjonalny podpowiem, jak się przygotować do wstąpienia publicznego udzielając niezbędnych wskazówek na szkoleniu z autoprezentacji. Organizuję i nagrywam webinary internetowe. Ponadto moją specjalnością jest też sketchnoting, czyli notowanie z elementami szkicowania. Zapraszam do współpracy już teraz!

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »