przymetrze.pl logo serwisu

Serwis Informacyjny Zus | Placówki ZUS Aktualne Info | Składki i Wnioski

Serwis Informacyjny Zus | Placówki ZUS Aktualne Info | Składki i Wnioski Zus-info. pl zawiera informacje o lokalizacjach placówek ZUS, składki, dokumenty, druki oraz wnioski. Zakład Ubezpieczeń Społecznych kontakt, numery telefonu do wszystkich placówek instytucji w Polsce. Sprawdź wygodny serwis i sprawdź wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu całkowicie za darmo!

Szczegóły strony zus-info.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę zus-info.pl:

Serwis Informacyjny Zus | Placówki ZUS Aktualne Info | Składki i Wnioski

Odwiedziny robotów:

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RWE Polska »

  RWE Polskajest częścią międzynarodowego koncernu energetycznego RWE, któryzajmuje się wytwarzaniem, przesyłem, sprzedażą oraz handlem hurtowymenergią elektryczną i gazem. Najważniejszymi rynkami, na których działGrupa RWE są Niemcy, Wielka Brytania i kraje Europy Centralnej -Polska, Czechy, Słowacja i Węgry.

  RWE Polska sprzedaje energięelektryczną ponad 850 tysiącom klientów indywidualnych iinstytucjonalnych, co stanowi 5, 5% całego polskiego rynkuenergetycznego. RWE Polska jako pierwszy sprzedawca energiielektrycznej w Polsce uruchomił 24-godzinne telefoniczne CentrumKontaktu z Klientem oraz umożliwił klientom korzystanie z PoleceniaZapłaty. Oferuje także obsługę bezpośrednią w Centrach Obsługi Klienta. Klienci korporacyjni obsługiwani są indywidualnie przez wyznaczonychmenedżerów.

  RWE Polska oferuje atrakcyjną cenę i wysoki poziomusług klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Prowadzone badaniaopinii klientów na temat firmy, cech oferty, jakości obsługi pokazują, że klienci dostrzegają zmiany jakie zachodzą w firmie: modernizacjęcentrów obsługi, możliwość obsługi telefonicznej, przyjazne podejściedo klienta i wyższe kompetencje pracowników.

  Warszawska firmadba o relacje z otoczeniem. Wiele uwagi i starań poświęca edukacji natemat racjonalnego korzystania z energii elektrycznej poprzez program"Świadoma Energia RWE".

  Fundacja RWE prowadzi długofaloweprogramy społeczne na rzecz poprawy bezpieczeństwa (OświeconaWarszawa), wyrównania szans młodzieży pochodzącej z mniej zamożnychrodzin (Orliki RWE) i edukowania dzieci w zakresie zasad bezpiecznegokorzystania z energii elektrycznej (Bezpieczne Energia).

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fleet Center - wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych »

  Wypożyczalnia samochodów Fleet Center specjalizuje się w wynajmowaniu aut osobowych i dostawczych, oddziały firmy znajdą Państwo w miastach: Bydgoszcz, Chorzów, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa i Wrocław

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • DAMKO - Posadzki żywiczne, dekoracyjne »

  Posadzki epoksydowe i posadzki poliuretanowe coraz śmielej wkraczają na salony. Modne i świetnie wyglądające podłogi mogą zagościć także w Twoim domu, a w szczególności hit tego roku posadzki Pandomo Loft. Firma DAMKO specjalizuje się w realizacji spersonalizowanych projektów posadzek dekoracyjnych klientów indywidualnych, a także posadzek przemysłowych dla dużych firm i korporacji. Naszym celem jest jakość i zadowolenie klienta w trakcie realizowanego projektu, a także po jego zakończeniu.
  Na życzenie naszych klientów wykonujemy projekty graficzne i kompozycyjne posadzki dekoracyjnej, pomagamy i doradzamy przy doborze materiałów potrzebnych do uzyskania oczekiwanego efektu nowej posadzki, jak również organizujemy transport potrzebnych materiałów oraz utylizację odpadów po wykonaniu usługi.
  Zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia spotkania i prezentacji portfolio oraz przedstawienia próbek materiałowych.

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kapsulki do Nespresso Sklep Warszawa »

  Kapsułki do NESPRESSO Sklep dostawa Hurt Detal. Serwis ekspresów NESPRESSO. Kawy do Nespresso. Dostawa kapsułek do biur i gastronomii Warszawa tel. 222402909 Serwis ekspresów do kawy NEspresso Siemens Krups Delonghi Dostawa KAwy do biuri gastronomii

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika - panele słoneczne, ceny, dofinansowanie, wycena »

  Fotowoltaika dla domu i biznesu, ceny paneli słonecznych, ranking producentów i instalatorów PV, kalkulator opłacalności za darmo. Sprawdź najnowsze aktualności związane z fotowoltaiką w jednym miejscu.

  Data dodania: 19 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Online - Horoskop, Tarot, Astrologia, Wróżki, Runy, Przepowiednie »

  Najlepsze wróżby online oferowane przez wróżki. Aktualny horoskop, wróżenie z kart klasycznych, runy i Tarot za darmo. Skontaktuj się z dobrą wróżką i uzyskaj poradę dzięki wybranej przez siebie metodzie wróżb. Aktualny horoskop pomoże ci lepiej podejmować codzienne decyzje i odkryć więcej na temat swojego duchowego wnętrza.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Infolinia Polska | informacja, serwis telefoniczny, telefon, baza numerów »

  Serwis infolinia info oferuje użytkownikom możliwość skorzystania z wygodnej, darmowej wyszukiwarki numerów online do wszystkich największych instytucji w Polsce. Informacja dla obywatela, centrum obsługi konsumenta. Sprawdź kontakt, numer telefonu i informacje w jednym miejscu i zapomnij o swoim problemie w kilka minut.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Urzad.info.pl | Twoje urzędy online | Urząd Kontakt Infolinia »

  Serwis informacyjny instytucji publicznych w Polsce. Dostępny kontakt urzędów w każdym mieście: Urząd Skarbowy, Miasta, Stanu Cywilnego i godziny otwarcia placówek każdej instytucji. Sprawdź najważniejsze informacje całkowicie za darmo dzięki wygodnej wyszukiwarce. Urząd info pomoże ci także ustalić, jakiego rodzaju sprawy rozwiążesz w każdym z urzędów.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Work and Travel »

  Szukasz interesujących dróg rozwoju? A może chcesz spędzić rok szkolny w USA? Prowadzona przez nas firma trudni się kompleksową organizacją podróżny typu work and travel, podczas których będziesz mógł nauczyć wielu rzeczy, uzyskując przy tym pensję. Gwarantujemy niezbędną pomoc w trakcie wyjazdu. Opcja, jaką jest work and travel USA to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą podróżować, uczyć się i pracować. Dzięki naszemu programowi zyskasz szansę przeżycia wyjątkowej podróży. Zapraszamy do wyszukania naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami propozycji!

  Data dodania: 17 03 2023 · szczegóły wpisu »